Profil společnosti

Společnost A-KOMPLEX a.s. byla založena 16.ledna 2008. Založením nové společnosti byl spuštěn projekt  transformace firmy, která do té doby podnikala pod obchodním názvem Martin Křibík - QMS. Cílem spuštění   projektu transformace bylo zvýšení kvality a rozsahu námi poskytovaných služeb. Nově vzniklá společnost A-KOMPLEX a.s. tak navázala na úspěšné osmileté působení této firmy. Nyní A-KOMPLEX a.s. nadále pokračuje a rozvíjí činnost původní firmy.

A-KOMPLEX a.s. je poradenskou společností, která si bere za cíl poskytovat jiným společnostem širokou paletu komplexních služeb v oblastech managementu a vzdělávání. Mezi naše zákazníky patří především tuzemské, ale i zahraniční společnosti z různých oblastí podnikání.

Posláním společnosti A-KOMPLEX a.s. je především uspokojování potřeb zákazníků v oblastech systému managementu a vzdělávání. Zaměřujeme se především na poskytování komplexních služeb v oblasti integrovaných systémů řízení. Společnost A-KOMPLEX a.s. Vám může nabídnout poradenskou, auditorskou a vzdělávací činnost zaměřenou zejména na zavádění a správu integrovaných systémů řízení v souladu s mezinárodními standardy.

V roce 2009 jsme rozšířili portfolio námi nabízených produktů o řešení v oblasti IT. Společnost dále své služby rozšířila o vzdálenou správu IT technologií, produkci internetových stránek, implementaci softwaru pro podporu systémů řízení a o zabezpečovací a kamerové systémy.