Podnikové systémy

Společnost A-KOMPLEX a.s. nabízí společnostem řešení, které je využitelné v nejrůznějších odvětvích a oblastech.

Podpora řízení

Pro podporu řízení výkonnosti organizace A-KOMPLEX a.s. nabízí sadu softwarových nástrojů ATTIS, které Vám pomůžou namodelovat procesy ve Vaší organizaci, změřit je a optimlizovat. Měření výkonnosti procesů Vám přinese nepřetržitý pohled na stav Vaší společnosti. Implementace systému ATTIS Vám přinese lepší informovanost o společnosti, budete mít přehled o stanovených cílech, jednodušší implementaci systémů řízení dle ISO norem.

Docházkové a přístupové systémy

Docházkový a přístupový systém AKTION Vám zjednoduší administraticní práci, která je spojena s evidencí docházky zaměstnanců. Díky své modularitě je systém AKTION schopen pokrýt veškeré požadavky na implementaci systému.

EZS - zabezpečovací systémy

V nabídce společnosti A-KOMPLEX a.s. je elektronická zabezpečovací signalizace společnosti PARADOX.

Správa sítě

A-KOMPLEX a.s. poskytuje službu vzdálené správy sítě, která může nahradit Vaše IT oddělení. Svého správce sítě tak budete mít 24 hodin denně k dispozici. O poruchách budete vědět dříve, než nastanou a Vy se budete moct soustředit na hlavní předmět Vašeho podnikání.

Vytvoření a správa internetových stránek

A-KOMPLEX a.s. vytvoří vaši společnosti dle požadavků internetové stránky a v případě vašeho zájmu je bude dále spravovat, aktualizovat a optimalizovat.